Vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie patria medzi najpoužívanejšie varianty vnútorného tienenia. Hliníkové žalúzie plynule regulujú množstvo svetla v interiéri. Chránia pred slnkom a pohľadmi susedov. Hodia sa takmer na akýkoľvek typ okna. Lákajú na svoju cenovú dostupnosť aj jednoduchú údržbu. Uplatnenie nájdu v rodinných domoch, bytoch, kanceláriách, školách, bankách, výrobných halách, ale aj reštauráciách.

Prečo kúpiť vnútorné žalúzie?

Vnútorné žalúzie na mieru sú cenovo dostupným tienením pre každého. Interiérové žalúzie nahradzujú záclony a závesy. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a vyžadujú minimálnu starostlivosť. Žalúzie môžete vyberať z množstva farieb alebo v imitácii dreva. Zladíte ich tak s doplnkami v miestnosti, farbou plastových alebo drevených okien. Bežne sa montujú na ručné ovládanie. Všetky vnútorné žalúzie je možné vybaviť detskou bezpečnostnou poistkou.

Hlavné prednosti

BEZPEČNOSŤ

Detská poistka

OCHRANA

Chránia pred slnkom a pohľadmi susedov

CENA

Cenovo dostupné tienenie

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE IDS

Interiérová hliníková žalúzia IDS je vhodná najmä do plastových okien alebo drevených eurookien.

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE IDK

Vnútorné žalúzie IDK sa radia medzi základné typy hliníkových žalúzií.

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE EKO

Vnútorná žalúzia Eko je spoľahlivým typom žalúzie, ktorý vám dlho vydrží.

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE MAX

Hliníková žalúzia Max slúži nielen na reguláciu svetla.

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE SUPER

Interiérová žalúzia Super patrí medzi už tradičný typ vnútorných žalúzií, ktorý je rokmi overený.

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE HARMONY

Zháňate kvalitné vyhotovenie, pohodlnú reguláciu svetla a priaznivú cenu?

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE MONO SC

Vnútorné hliníkové žalúzie patria stále medzi najrozšírenejšie interiérové tienenie.

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE INT-50

Vnútorná žalúzia INT-50 so šírkou lamiel 50 mm je ideálnym riešením pre tienenie veľkých plôch pracovní, kancelárií alebo škôl.

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE INT-50 H

Vnútorné hliníkové žalúzie používame najmä ako ochranu pred pohľadmi zvonku.

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE INT-35

Vnútorné žalúzie umožňujú nielen jednoduchú reguláciu svetla v interiéri, sú taktiež veľmi odolné a jednoduché na údržbu.

Vnútorné žalúzie sú viac než len okenným krytom. Sú to štýlový a praktický doplnok, ktorý dokáže transformovať váš interiér. V Firmax Business sa zameriavame na poskytovanie najkvalitnejších vnútorných žalúzií, ktoré spájajú eleganciu s maximálnou funkčnosťou.

  • Elegancia a estetika: Naše vnútorné žalúzie sú navrhnuté s dôrazom na estetiku a eleganciu. Ponúkame široký výber farieb, materiálov a štýlov, aby sme splnili vaše individuálne preferencie a zároveň vylepšili dizajn vášho interiéru.
  • Regulácia svetla: Jedným z hlavných benefitov vnútorných žalúzií je ich schopnosť regulovať množstvo svetla v miestnosti. S jednoduchým ovládaním môžete nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia a zároveň si uchovať súkromie vo vnútri vášho domova.

Zháňate tienenie do bytu alebo domu?

Staviate, rekonštruujete alebo si chcete dopriať väčší komfort? Vyberajte z našej širokej ponuky vonkajšieho a vnútorného tienenia, tienenia na terasy a sietí proti hmyzu.