Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším tieniacim prvkom v domoch a bytoch. So žalúziami zastavíte slnečné lúče ešte pred oknami. Vďaka naklopeniu lamiel môžete vetrať a regulovať množstvo svetla v interiéri. Vonkajšie žalúzie využijete vo dne aj v noci, chránia vaše súkromie a vytvárajú príjemné prostredie pre rodiny. Navyše vám ročne ušetria až niekoľko stoviek eur za prevádzkové náklady nezdravej klimatizácie. Našou najlepšou a pritom cenovo dostupnou žalúziou je vonkajšia žalúzia Z-90 Noval s dokonalým dovieraním lamiel.

icon

S krytom s hliníkového plechu

Hliníkový krycí plech zakrýva horný nosič aj zväzok lamiel a pri vytiahnutí žalúzie ich chráni pred poveternostnými vplyvmi, farbu je možné zladiť s farbou žalúzií alebo fasády.

icon

V samonosnom vyhotovení COMFORT systém

Používa sa tam, kde nie je možnosť na budovu prichytiť horný nosič, žalúzia je v tomto prípade ukotvená iba cez vodiace lišty do ostenia.

icon

V podomietkovej schránke

Podomietkové schránky vonkajších žalúzií sa inštalujú pred alebo v priebehu realizácie zateplenia domu a ich použitie je veľmi variabilné. Aj tu však existujú isté obmedzenia a je preto potrebné konzultovať konkrétne technické riešenie s odborne zaškolenou montážnou firmou včas.

icon

V nadokennom preklade HELUZ

Špeciálny stavebný preklad určený na umiestnenie vonkajších žalúzií slúži ako štandardný nosný preklad. Žalúzie do nich je možné montovať aj po dokončení stavby.

Prečo kúpiť vonkajšie žalúzie?

Predokenné žalúzie sú oveľa účinnejšie než vnútorné žalúzie. V lete dokážu znížiť teplotu v miestnosti až o 10 °C. Naše vonkajšie žalúzie ponúkame so zárukou 4 roky. Vyrábajú sa vždy na mieru a hodia sa pre každý domov. Na ich inštaláciu myslite dostatočne dopredu, ideálne už vo fáze projektu. Montáž je možné vykonať bez krytia horného nosiča, s krytom z hliníkového plechu, v podomietkovej schránke, samonosnom vyhotovení alebo do stavebného prekladu. Vyberajte zo širokej ponuky farieb a tvarov lamiel, na manuálne alebo elektrické ovládanie.

KVALITA

Česká žalúzia svetovej kvality

FUNKČNOSŤ

Umožňuje tieniť a vetrať zároveň

ÚSPORY

Šetrí náklady za klimatizáciu

DIZAJN

Moderný minimalistický vzhľad

VONKAJŠIA ŽALÚZIA PROTAL

Prémiová vonkajšia žalúzia Protal patrí svojím spracovaním medzi najlepšie žalúzie.

VONKAJŠIA ŽALÚZIA T-80

V súčasnej dobe sa k moderným stavbám dosť hodia spoľahlivé vonkajšie žalúzie T-80.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE C-80

Vonkajšie žalúzie C-80 sú obľúbené vďaka strednej šírke lamiel a možnosti zatieniť veľké okná.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE C-80 VENTAL

Vonkajšie žalúzie C-80 Vental ochránia pred slnkom a zároveň umožňujú vetrať.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE Z-90 NOVAL

Prvotriednym produktom na trhu exteriérového tienenia je vonkajšia žalúzia Z-90 Noval.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE C-60

Vonkajšie žalúzie C-60 predstavujú ideálnu voľbu na tienenie interiéru aj reguláciu svetla menších plôch.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE Z-70

Vonkajšia žalúzia Z-70 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí uprednostňujú jemnejší vzhľad.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE F-80

Vonkajšia žalúzia F-80 má 80 mm široké lamely v tvare písmena C.

VONKAJŠIA ŽALÚZIA EXT-50

Vonkajšie žalúzie EXT-50 sú cenovo dostupným praktickým riešením na tienenie menších plôch.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE EXT-50 H

Vonkajšie žalúzie EXT-50 H sú cenovo najdostupnejším typom vonkajších žalúzií.

Vonkajšie žalúzie predstavujú moderný a efektívny spôsob zabezpečenia príjemnej klímy v interiéri. Ich špecifický dizajn dodáva budove šarm a zvyšuje jej atraktivitu.

Tepelná ochrana je zabezpečená efektívnym odrazom slnečných lúčov, a možnosť manuálneho alebo motorického ovládania prispieva k flexibilite. Rôzne farby, tvary a veľkosti žalúzií ponúkajú možnosti prispôsobenia. Navyše, aj keď sú zatiahnuté, umožňujú vetranie cez otvorené okno.

Vonkajšie rolety ponúkame so zárukou 4 roky. Vyrábajú sa vždy na mieru. Vyberajte z ponuky mnohých farieb a rôznych šírok lamiel, na manuálne alebo elektrické ovládanie.

Zháňate tienenie do bytu alebo domu?

Staviate, rekonštruujete alebo si chcete dopriať väčší komfort? Vyberajte z našej širokej ponuky vonkajšieho a vnútorného tienenia, tienenia na terasy a sietí proti hmyzu.

Kontaktný formulár