Vnútorné látkové tienenie

Vnútorné látkové tienenie

Vnútorné látkové tienenie účinne reguluje množstvo svetla v miestnosti a dotvára atmosféru každého domova, školy alebo kancelárie. Dekoratívne látkové tienenie je elegantnou alternatívou k vnútorným žalúziám. Môžete vyberať zo širokého množstva farieb, dekorov, typov látok aj druhov tienenia. Či si vyberiete látkové rolety alebo vertikálne žalúzie, každé tienenie je vyrábané na mieru a so zárukou 4 roky.

Prečo kúpiť vnútorné látkové tienenie?

Vnútorné látkové tienenie sa hodí pre interiéry ako doplnok k vonkajšiemu tieneniu. Zatiaľ čo vonkajšie tienenie účinne chráni pred slnkom, vnútorné tienenie funguje skôr ako dekoratívny prvok. Látkové rolety tvorí väčšinou voľne visiaca látka, ktorá sa navíja na hriadeľ. Vertikálne žalúzie pozostávajú z voľne visiacich pruhov látky.

Hlavné prednosti

DIZAJN

Elegantný doplnok

OCHRANA

Chránia pred slnkom a súkromie

VEĽKOSŤ

Tienenie veľkých plôch

LÁTKOVÉ ROLETY ORION

Vnútorná látková roleta Orion je vhodná do všetkých okien rodinných a bytových domov.

LÁTKOVÉ ROLETY CALYPSO

Ak zháňate lacnú vnútornú roletu na mieru, Calypso bude pre vás tým pravým.

LÁTKOVÉ ROLETY VARIETA MINI

Látkové rolety Varieta mini sú jednoduchým a štýlovým spôsobom, ako zmäkčiť svetlo a zároveň získať viac súkromia.

LÁTKOVÉ ROLETY VARIETA

Vnútorné látkové rolety Varieta sa hodia na denné aj nočné použitie do každej izby

LÁTKOVÉ ROLETY VARIETA ZEBRA

Dvojitá látka Zebra v sebe ukrýva dve funkcie zároveň.

LÁTKOVÉ ROLETY APOLLO

Látková roleta Apollo je určená na ochranu súkromia, napr. keď si večer doma rozsvietite a nechcete byť susedom na očiach.

LÁTKOVÉ ROLETY APOLLO PLUS

Vnútorná látková roleta Apollo Plus je ideálna na tienenie naozaj veľkých presklených plôch, a to až do rozmeru 17 m².

LÁTKOVÉ ROLETY V-63

Vnútorná látková roleta V-63 ponúka ako jediná v kategórii látkových roliet ovládanie na kľučku.

LÁTKOVÉ ROLETY FANTAZIE

Vnútorná látková roleta Fantazie je skvelým riešením na tienenie strešných okien.

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Vertikálne žalúzie sú dekoratívnym interiérovým látkovým tienením. Ľahko sa ovládajú a efektívne regulujú svetlo vnútri miestnosti.

Vnútorné žalúzie sú viac než len okenným krytom. Sú to štýlový a praktický doplnok, ktorý dokáže transformovať váš interiér. Zameriavame sa na poskytovanie najkvalitnejších vnútorných žalúzií, ktoré spájajú eleganciu s maximálnou funkčnosťou.

  • Elegancia a estetika: Naše vnútorné žalúzie sú navrhnuté s dôrazom na estetiku a eleganciu. Ponúkame široký výber farieb, materiálov a štýlov, aby sme splnili vaše individuálne preferencie a zároveň vylepšili dizajn vášho interiéru.
  • Regulácia svetla: Jedným z hlavných benefitov vnútorných žalúzií je ich schopnosť regulovať množstvo svetla v miestnosti. S jednoduchým ovládaním môžete nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia a zároveň si uchovať súkromie vo vnútri vášho domova.

Zháňate tienenie do bytu alebo domu?

Staviate, rekonštruujete alebo si chcete dopriať väčší komfort? Vyberajte z našej širokej ponuky vonkajšieho a vnútorného tienenia, tienenia na terasy a sietí proti hmyzu.

Kontaktný formulár