Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

Naše vonkajšie rolety vás chránia proti ostrému slnku, znižujú hluk v miestnosti a doprajú vám ničím nerušený odpočinok a spánok. S vonkajšími roletami chránite okná pred prudkým dažďom aj UV žiarením. Hodia sa do okien na chalupy, prízemných obchodov alebo poschodí domov. Môžete ich doplniť o integrovanú sieť proti hmyzu alebo poistku proti vytiahnutiu, ktorá sťaží prístup zlodejom. Základné rozdelenie roliet je na hliníkové vyplnené PUR penou (so šírkou lamiel 37 a 42 mm), plastové a špeciálny typ luxusných hliníkových roliet s_onro. Na výber sú hranaté, okrúhle a skosené boxy.

icon

Podomietková montáž

Lamely sa rolujú do skrytej podomietkovej schránky. Súčasťou schránky je tvrdený polystyrén XPS, ktorý vyniká skvelými izolačnými vlastnosťami. Po vytiahnutí rolety sú viditeľné iba vodiace lišty, ktoré sa pripevňujú na rám okna alebo do ostenia, a revízna klapka. V prípade, že chcete použiť tento typ inštalácie ro­liet, musíte s nimi počítať už vo fáze projektu. Voliť môžete aj kombinované rolety s integrovanou sieťou proti hmyzu.

icon

Do prekladu

V tomto prípade sú vonkajšie rolety namontované do špeciálnych stavebných prekladov. Ide o veľmi čisté a elegantné riešenie, kde sa roletový systém stáva súčasťou stavby. Roletové preklady sa inštalujú počas výstavby domu. V prípade, že chcete použiť tento typ inštalácie roliet, musíte s tým počítať už vo fáze projektu.

icon

Predokenná montáž

V prípade tohto typu je schránka na navíjanie lamiel viditeľná zvonku budovy. Montáž rolety je možné vykonať aj dodatočne do akéhokoľvek pravouhlého otvoru.
Farbu boxu a vodiacich líšt si môžete zvoliť podľa svojho priania. V našej ponuke je 5 tvarov boxov. Voliť môžete aj kombinovanú roletu s integrovanou sieťou proti hmyzu.

Prečo kúpiť vonkajšie rolety?

Premýšľate, či dať prednosť vonkajším roletám pred žalúziami? Predokenné rolety sa používajú nielen ako ochrana pred slnkom. Ich hliníkové alebo plastové lamely sa nedajú naklápať a tvoria pancier, ktorý funguje ako výrazný zvukový a tepelnoizolačný prvok. Stiahnuté rolety v zime znížia náklady na teplo až o 30 %. Znižuju hlučnosť z okolia, čo ocenite najma vtedy, ak byvate pri rušnej ceste. Pancier je schovaný v boxe, ktorý je viditeľný, zapustený pod fasádou alebo v stavebnom preklade. Na montáž roliet myslite preto ideálne už vo fáze projektu, aby vzhľad domu nerušila viditeľná schránka.

ZATEMNENIE

100 % chráni pred slnkom

IZOLÁCIA

Zvuková a tepelná izolácia

BEZPEČNOSŤ

Nepustí zlodejov

OCHRANA

Predlžuje životnosť okien

VONKAJŠIE ROLETY HLINÍKOVÉ

Vonkajšie hliníkové rolety dokonale ochránia pred slnkom aj pohľadmi susedov.

VONKAJŠIE ROLETY S_ONDRO®

Najluxusnejším typom v kategórii sú unikátne vonkajšie rolety s_onro®.

VONKAJŠIE ROLETY PLASTOVÉ

Vonkajšie rolety s plastovými lamelami PVC 37 sú lacnejším variantom k hliníkovým roletám.

Vonkajšie žalúzie predstavujú moderný a efektívny spôsob zabezpečenia príjemnej klímy v interiéri. Ich špecifický dizajn dodáva budove šarm a zvyšuje jej atraktivitu.

Tepelná ochrana je zabezpečená efektívnym odrazom slnečných lúčov, a možnosť manuálneho alebo motorického ovládania prispieva k flexibilite. Rôzne farby, tvary a veľkosti žalúzií ponúkajú možnosti prispôsobenia. Navyše, aj keď sú zatiahnuté, umožňujú vetranie cez otvorené okno.

Vonkajšie rolety ponúkame so zárukou 4 roky. Vyrábajú sa vždy na mieru. Vyberajte z ponuky mnohých farieb a rôznych šírok lamiel, na manuálne alebo elektrické ovládanie.

Zháňate tienenie do bytu alebo domu?

Staviate, rekonštruujete alebo si chcete dopriať väčší komfort? Vyberajte z našej širokej ponuky vonkajšieho a vnútorného tienenia, tienenia na terasy a sietí proti hmyzu.

Kontaktný formulár